Ορκωμοσίες

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 11-11-2019 - ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

 

Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των προπτυχιακών φοιτητών που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στην εξεταστική περίοδο Ιουνίου-Ιουλίου Ακαδημαϊκού Έτους  2018-2019  θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 11  Νοεμβρίου  2019 και ώρα 10.00 στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου.

Σας υπενθυμίζουμε ότι η παρουσία σας στην Τελετή Ορκωμοσίας είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την λήψη του πτυχίου σας.

Σύμφωνα με το τελετουργικό του Πανεπιστημίου προηγείται ενδυμασία με την τήβεννο του Ιδρύματος, για το λόγο αυτό παρακαλείσθε να έρχεστε από τη Γραμματεία του Τμήματος τουλάχιστον μισή  (1/2) ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη και να έχετε μαζί σας Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα - Paso (όσοι δεν την έχουν καταθέσει κατά την υποβολή της αίτησης ορκωμοσίας)

Ώρα: 10:00-11:00

Αναλυτικά οι ορκισθέντες

Ανακηρυχθέντες στην Εξεταστική Ιουνίου- Ιουλίου  Ακαδημαϊκού Έτους 2018-2019

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΜ

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

03140762

2

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΟΡΙΝΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

03140830

3

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ  ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03140006

4

ΑΥΖΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03150072

5

ΒΑΡΚΑΤΖΑ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

03151050

6

ΒΕΡΙΚΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ

ΠΕΤΡΟΣ

03130849

7

ΒΙΔΑΛΗ  ΙΩΑΝΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

03130881

8

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

03150073

9

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

03151004

10

ΒΡΟΥΛΟΥ  ΔΙΑΜΑΝΤΩ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

03090307

11

ΒΡΥΝΙΩΤΗ  ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

03140822

12

ΓΑΛΗΝΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΙΩΑΝΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03151007

13

ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ  ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

03150958

14

ΓΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

03151096

15

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03151026

16

ΓΚΙΚΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΠΥΡΟΣ

03130865

17

ΓΚΡΙΤΖΙΩΤΗ  ΖΑΧΑΡΩ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03151104

18

ΓΟΜΑΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03150981

19

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

EYTYXIOY

03151095

20

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

03151055

21

ΔΙΑΜΑΝΤΗ  ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

03130006

22

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

03151046

23

ΖΟΥΜΠΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

03150018

24

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

03120012

25

ΙΤΣΤΕΝ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΒΡΑΑΜ

03130795

26

ΚΑΖΑΖΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

03130837

27

ΚΑΜΑΤΣΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

03141844

28

ΚΑΝΑ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

03130846

29

ΚΑΠΑΡΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΣΤΑΥΡΟΣ

03140824

30

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

03130861

  

ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ  ΟΡΚΩΜΟΣΙΕΣ

                           

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΜ

1

ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

03000304

2

ΑΛΑΤΖΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03060147

3

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΠΑΡΕΣΣΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03070359

4

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΗΛΙΑ

0300226

5

ΒΡΥΩΝΙΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

03040275

6

ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΕΤΡΟΣ

03060350

7

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΥ-ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ  ΕΛΕΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

03090300

8

ΙΩΑΝΝΟΥ  ΜΥΡΙΑ

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ

03050277

9

ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03110268

10

ΚΑΖΑΣΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

03070377

11

ΚΑΡΑΒΕΛΛΑ  ΗΡΑ-ΑΓΛΑΪΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

03020212

12

ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

03110276

13

ΚΑΨΑΜΠΕΛΗ  ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

03150071

14

ΚΟΤΣΑΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

03010065

15

ΚΟΤΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03050233

16

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

03060071

17

ΜΑΝΩΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

03121800

18

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

03060106

19

ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΥ  ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03090266

20

ΜΠΟΥΡΜΠΟΥ  ΣΟΦΙΑΝΑ

ΒΑΣΙΛΗΣ

03100215

           

               

Ώρα: 11:00-12:00

Αναλυτικά οι ορκισθέντες

Ανακηρυχθέντες στην Εξεταστική Ιουνίου- Ιουλίου  Ακαδημαϊκού Έτους 2018-2019

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΜ

1

ΚΑΡΑΜΑΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

03151079

2

ΚΑΡΑΝΙΚΑ  ΦΩΤΕΙΝΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

03151003

3

ΚΑΡΚΑΝΑ  ΜΑΡΙΑ  ΝΕΦΕΛΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

03150980

4

ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

03090038

5

ΚΑΤΣΙΚΗ  ΗΛΕΚΤΡΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

03151043

6

ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

03130793

7

ΚΑΤΣΟΥΡΙΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03150938

8

ΚΟΞΑΡΑΚΗ  ΑΝΤΩΝΙΑ

ΑΝΔΡΕΑ

03140841

9

ΚΟΡΑΚΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

03141850

10

ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03050355

11

ΚΟΥΡΟΥΜΠΕΤΣΗ  ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

03151053

12

ΛΑΓΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03151088

13

ΛΙΑΣΚΟΥ  ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

03141797

14

ΜΑΝΤΖΑΚΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03151075

15

ΜΑΡΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03110287

16

ΜΑΡΚΕΤΟΥ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΠΕΤΡΟΣ

03150994

17

ΜΑΡΤΑΡΑ  ΑΓΑΠΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

03130784

18

ΜΑΣΤΡΟΛΕΩΝ  ΦΟΙΒΟΣ

ΜΗΝΑΣ

03130809

19

ΜΑΧΜΟΥΤΑΪ  ΙΩΑΝΝΑ

ΑΡΤΑΝ

03141899

20

ΜΕΝΕΓΗ  ΑΝΤΩΝΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03151077

21

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  ΕΛΛΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

03130769

22

ΜΠΑΚΙΓΙΑΣΙ  ΜΠΡΙΚΕΝΑ

ΣΠΥΡΟ

03140861

23

ΜΠΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

03141895

24

ΜΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΧΡΥΣΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

03130845

25

ΜΠΑΤΖΕΡΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΩΛΙΝΑ

ΔΙΣΕΒΟ

03140825

26

ΜΠΑΧΑΝΙΑΝ  ΑΡΠΙ

ΑΓΚΟΠ

03141900

27

ΜΠΟΗ  ΑΝΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

03151021

28

ΜΠΟΥΡΑ  ΑΓΑΠΗ-ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03110211

29

ΝΙΚΑ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΗΣ

03140785

30

ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  ΙΩΑΝΝΑ

ΜΙΧΑΗΛ

03150992

31

ΝΤΕΛΜΕΚΟΥΡΑ  ΕΛΕΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

03120842

ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ  ΟΡΚΩΜΟΣΙΕΣ

                                    

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΜ

1

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

03010235

2

ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ  ΠΑΥΛΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

03020341

3

ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ  ΦΙΛΕΡΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

03080189

4

ΠΡΙΟΝΙΔΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03020316

5

ΣΑΓΙΑΝΝΟΥ  ΕΥΑΝΘΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

03020165

6

ΣΙΣΤΡΙΝΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ

03020235

7

ΣΟΥΛΤΑΤΟΥ  ΠΕΛΑΓΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

03110271

8

ΣΠΥΡΙΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03110129

9

ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΗ  ΕΙΡΗΝΗ

ΜΑΡΚΟΣ

03000240

10

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

 

03110147

11

ΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΗΛΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

03980165

12

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03060374

13

ΤΣΑΟΥΛΑΣ-ΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΣΩΝ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

03030137

14

ΤΣΙΟΧΑΝΤΑΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΚΟΚΩΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03060127

15

ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΥ  ΣΟΦΙΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

03050122

16

ΦΑΤΟΥΡΟΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

03030238

17

ΦΕΡΤΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

03040354

18

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΛΑΠΑΤΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

03130734

19

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ  ΑΝΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03040009

20

ΨΑΡΙΑΝΟΥ  ΜΟΣΧΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03140870

             

                                       

Ώρα: 12:00-13:00

Αναλυτικά οι ορκισθέντες

Ανακηρυχθέντες στην Εξεταστική Ιουνίου- Ιουλίου  Ακαδημαϊκού Έτους 2018-2019

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΑΜ

1

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

03140791

2

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03130782

3

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  ΒΑΣΣΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03110161

4

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03140873

5

ΠΑΠΑΜΕΝΤΖΕΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03120885

6

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ  ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

03140806

7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03151018

8

ΠΛΕΣΣΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03140800

9

ΠΟΥΛΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

03150968

10

ΠΡΙΦΤΗ  ΕΛΙΣΑΜΠΕΤΑ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛ

03151692

11

ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ  ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03130852

12

ΣΑΛΠΙΣΤΗ  ΜΑΡΙΑ  ΙΩΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03130856

13

ΣΑΜΕΛΗΣ  ΣΤΑΣΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03080266

14

ΣΑΠΟΥΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

03910153

15

ΣΑΡΑΝΤΟΥ  ΙΣΜΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

03140777

16

ΣΕΛΗΜ  ΧΑΤΙΤΖΕ

ΣΕΜΠΑΕΤΙΝ

03130884

17

ΣΟΥΡΜΕΛΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ  ΑΓΑΠΗ

ΘΩΜΑΣ

03140820

18

ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

03141556

19

ΣΤΙΓΚΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

03151016

20

ΤΡΙΑΝΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

03150954

21

ΤΡΙΓΑΖΗΣ  ΦΩΤΕΙΝΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

03141851

22

ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

03141758

23

ΤΣΕΒΡΕΝΗΣ  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

03141890

24

ΤΣΙΒΕΛΕΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΚΕΙΜ

03151068

25

ΧΑΤΖΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΩΜΑΣ

03151037

26

ΧΕΜΠΕΓΙΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ

03130010

27

ΧΡΙΣΤΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

03120915

28

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

03151085

29

ΧΡΥΣΟΥ  ΝΙΚΗ  ΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

03150961

30

ΨΥΛΛΙΑ  ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

03140815

 

 

erasmus w elke w MODIP wide KEDIBIM

Γ Ρ Η Γ Ο Ρ Η   Π Ρ Ο Σ Β Α Σ Η

Μηχανοργάνωση

Βιβλιοθήκη

it modip

diaugeia

MKE

SYNHGOROS

gym